Eerste RONDE 2017 - 2018

 

Seizoen 2017 - 2018

   Wedstrijden: [ Alle | Reeds Gespeeld | Nog Te Spelen ] Sorteren: [ Aflopend | Oplopend ]
[ Rangschikking ]       [ Alle Competitie's ]
    ’t Hoefijzer
    Beobank Lint
    Blauwvoet
    Bowling-Planet
    De Witte Lelie
    Dheklat
    FC Kokaz
    Fotix
    Jong Lint
    Lint United
    MVL Verlichting
    NaMie
    Nickske FC
    Schwalbesch
    Urbis Immo
    Vedette
Dinsdag 05-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Jong Lint - Urbis Immo 2 - 3Van Vliet R.Jari
19:45u ’t Hoefijzer - Nickske FC 1 - 7Van Vliet R.Jari
20:30u NaMie - FC Kokaz 2 - 7Caers P.Jari
21:15u Beobank Lint - Fotix 1 - 7Caers P.Todts P.
22:00u Blauwvoet - Lint United 1 - 5 Kris.Todts P.
22:45u Dheklat - De Witte Lelie 10 - 4 Kris.Todts P.
Vrijdag 08-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Schwalbesch - Bowling-Planet 16 - 3Sanchez P.Caers P.
19:30u Vedette - MVL Verlichting 2 - 8Sanchez P.Caers P.
Dinsdag 12-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Bowling-Planet - Blauwvoet 8 - 2AlexanderMon
19:45u Nickske FC - Fotix 7 - 8AlexanderMon
20:30u Jong Lint - Vedette 20 - 0VictorTodts P.
20:30u Urbis Immo - Lint United 4 - 3VictorMon
22:00u Dheklat - Beobank Lint 5 - 1Sanchez P.Todts P.
22:45u ’t Hoefijzer - Schwalbesch 4 - 7Sanchez P.Todts P.
Vrijdag 15-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u MVL Verlichting - FC Kokaz 11 - 3Van Vliet R.Jari
19:30u De Witte Lelie - NaMie 5 - 1Van Vliet R.Jari
Dinsdag 19-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u ’t Hoefijzer - NaMie 8 - 2AlexanderMon
19:45u Bowling-Planet - Lint United 2 - 2AlexanderMon
20:30u Blauwvoet - Urbis Immo 0 - 12VictorMon
21:15u Schwalbesch - FC Kokaz 8 - 4VictorTodts P.
22:00u De Witte Lelie - Fotix 4 - 3 Kris.Todts P.
22:45u Dheklat - Vedette 5 - 4 Kris.Todts P.
Vrijdag 22-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Jong Lint - Nickske FC 7 - 3VictorCaers P.
19:30u Beobank Lint - MVL Verlichting 5 - 6VictorCaers P.
Dinsdag 26-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u De Witte Lelie - ’t Hoefijzer 2 - 4JariCaers P.
19:45u Blauwvoet - Jong Lint 1 - 9JariCaers P.
20:30u Schwalbesch - Urbis Immo 1 - 5AlexanderCaers P.
21:15u Vedette - NaMie 3 - 3AlexanderTodts P.
22:00u Dheklat - Bowling-Planet 9 - 2Caers P.Todts P.
22:45u Beobank Lint - Nickske FC 1 - 8Caers P.Todts P.
Vrijdag 29-09-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Lint United - FC Kokaz 1 - 7Caers P.Todts P.
19:30u Fotix - MVL Verlichting 6 - 9Caers P.Todts P.
Dinsdag 03-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Bowling-Planet - Nickske FC 3 - 6JariMon
19:45u ’t Hoefijzer - FC Kokaz 3 - 4JariMon
20:30u Blauwvoet - Vedette 0 - 4Van Vliet R.Mon
21:15u De Witte Lelie - Jong Lint 2 - 10Van Vliet R.Todts P.
22:00u Schwalbesch - Fotix 6 - 4 Kris.Todts P.
22:45u Dheklat - Lint United 15 - 2 Kris.Todts P.
Vrijdag 06-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Urbis Immo - Beobank Lint 10 - 2Sanchez P.Van Vliet R.
19:30u NaMie - MVL Verlichting 3 - 6Sanchez P.Van Vliet R.
Dinsdag 10-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Lint United - De Witte Lelie 1 - 0JariCaers P.
19:45u Nickske FC - Blauwvoet 6 - 3JariCaers P.
20:30u ’t Hoefijzer - Bowling-Planet 4 - 6VictorCaers P.
21:15u Jong Lint - Beobank Lint 6 - 2VictorTodts P.
22:00u NaMie - Dheklat 9 - 7Sanchez P.Todts P.
22:45u Urbis Immo - Fotix 7 - 4Sanchez P.Todts P.
Vrijdag 13-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u FC Kokaz - Vedette 2 - 2Caers P.Todts P.
19:30u Schwalbesch - MVL Verlichting 1 - 4Caers P.Todts P.
Dinsdag 17-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u NaMie - Bowling-Planet 3 - 1Sanchez P.Mon
19:45u Schwalbesch - Beobank Lint 1 - 1Sanchez P.Mon
20:30u FC Kokaz - De Witte Lelie 8 - 3VictorMon
21:15u Nickske FC - Vedette 16 - 5VictorTodts P.
22:00u Fotix - ’t Hoefijzer 4 - 1 Kris.Todts P.
22:45u Dheklat - Blauwvoet 9 - 2 Kris.Todts P.
Vrijdag 20-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Jong Lint - Lint United 8 - 2Caers P.Todts P.
19:30u MVL Verlichting - Urbis Immo 1 - 7Caers P.Todts P.
Vrijdag 27-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Lint United - Fotix 2 - 5Sanchez P.Todts P.
19:30u Nickske FC - MVL Verlichting 3 - 8Sanchez P.Todts P.
Dinsdag 31-10-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Vedette - Beobank Lint 6 - 4Van Vliet R.Mon
19:45u Lint United - Nickske FC 4 - 12Van Vliet R.Mon
20:30u Fotix - FC Kokaz 9 - 2JariMon
21:15u ’t Hoefijzer - Blauwvoet 5 - 3JariTodts P.
22:00u Schwalbesch - Dheklat 2 - 10 Kris.Todts P.
22:42u De Witte Lelie - Bowling-Planet 4 - 3 Kris.Todts P.
Vrijdag 03-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Jong Lint - MVL Verlichting 3 - 1VictorVan Vliet R.
19:30u NaMie - Urbis Immo 4 - 6VictorVan Vliet R.
Dinsdag 07-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Jong Lint - Fotix 2 - 1AlexanderJari
19:45u Nickske FC - Schwalbesch 6 - 10AlexanderJari
20:30u FC Kokaz - Beobank Lint 2 - 7Caers P.Jari
21:15u Lint United - NaMie 5 - 4Caers P.Todts P.
22:00u Vedette - ’t Hoefijzer 2 - 3 Kris.Todts P.
22:45u Dheklat - Urbis Immo 5 - 4 Kris.Todts P.
Vrijdag 10-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u De Witte Lelie - Blauwvoet 11 - 2AlexanderCaers P.
19:30u MVL Verlichting - Bowling-Planet 10 - 2AlexanderCaers P.
Dinsdag 14-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Vedette - Lint United 4 - 5JariMon
19:45u Jong Lint - ’t Hoefijzer 7 - 0JariMon
20:30u Nickske FC - FC Kokaz 9 - 5Van Vliet R.Mon
21:15u Bowling-Planet - Beobank Lint 4 - 4Van Vliet R.Todts P.
22:00u De Witte Lelie - Urbis Immo 3 - 15VictorTodts P.
22:45u Blauwvoet - Schwalbesch 1 - 16VictorTodts P.
Vrijdag 17-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Dheklat - MVL Verlichting 7 - 3Sanchez P.Todts P.
19:30u Fotix - NaMie 5 - 3Sanchez P.Todts P.
Dinsdag 21-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Urbis Immo - FC Kokaz 5 - 4AlexanderCaers P.
19:45u Vedette - Fotix 3 - 8AlexanderCaers P.
20:30u NaMie - Beobank Lint 4 - 1JariCaers P.
21:15u Jong Lint - Bowling-Planet 3 - 2JariTodts P.
22:00u Lint United - ’t Hoefijzer 4 - 2Van Vliet R.Todts P.
22:45u Nickske FC - Dheklat 10 - 6Van Vliet R.Todts P.
Vrijdag 24-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Blauwvoet - MVL Verlichting - Caers P.Todts P.
19:30u De Witte Lelie - Schwalbesch - Caers P.Todts P.
Extra Informatie  Vergadering bestuur op 25/11 DWM om 10u00
Dinsdag 28-11-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - NaMie - --
19:45u Bowling-Planet - Fotix - --
20:30u Beobank Lint - De Witte Lelie - --
21:15u ’t Hoefijzer - Urbis Immo - --
22:00u Jong Lint - Dheklat - --
22:45u FC Kokaz - Blauwvoet - --
Vrijdag 01-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Vedette - Schwalbesch - --
19:30u MVL Verlichting - Lint United - --
Dinsdag 05-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Beobank Lint - ’t Hoefijzer - --
19:45u De Witte Lelie - Vedette - --
20:30u Nickske FC - Urbis Immo - --
21:15u NaMie - Blauwvoet - --
22:00u Jong Lint - Schwalbesch - --
22:45u Bowling-Planet - FC Kokaz - --
Vrijdag 08-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Dheklat - FC Kokaz - --
19:30u Bowling-Planet - Vedette - --
Dinsdag 12-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Fotix - Blauwvoet - --
19:45u Jong Lint - FC Kokaz - --
20:30u Vedette - Urbis Immo - --
21:15u Nickske FC - De Witte Lelie - --
22:00u NaMie - Schwalbesch - --
22:45u Dheklat - ’t Hoefijzer - --
Vrijdag 15-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Lint United - Beobank Lint - --
19:30u MVL Verlichting - ’t Hoefijzer - --
Dinsdag 19-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:45u Beobank Lint - Blauwvoet - --
20:30u Jong Lint - NaMie - --
21:15u Schwalbesch - Lint United - --
22:00u Dheklat - Fotix - --
Vrijdag 22-12-'17
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Urbis Immo - Bowling-Planet - --
19:30u MVL Verlichting - De Witte Lelie - --
   2017 Aanmelden